Kraków studia – zatroszcz się o swoją przyszłość

Kraków studia – zatroszcz się o swoją przyszłość

22 sierpnia, 2016 Wyłączono przez MB

Interesujesz się zjawiskami ekonomicznymi i społecznymi? Chciałbyś poznać procesy, które kształtują współczesną gospodarkę? A może ciekawią cię zagadnienia związane z informatyką, finansami i marketingiem? Jeśli planujesz swoją ścieżkę edukacyjną, a w twoich myślach wciąż przewija się fraza „Kraków studia„, musisz zdać sobie sprawę z bogatej oferty edukacyjnej tego miasta. Przed tobą trudny wybór. Jedną z uczelni, którą warto wziąć pod uwagę przy wyborze kierunku studiów jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Kraków studia – podejmij najlepszy wybór

Aby podjąć w pełni świadomą decyzję dotyczącą wyboru uczelni, dobrze zapoznać się z jak największą liczbą ofert. Nie chcemy przecież, żeby o tak istotnych kwestiach decydował przypadek. Jeśli rzeczywiście planujemy studia w Krakowie, warto wziąć pod uwagę rankingi uczelni, które się tam mieszczą.  Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zajmuje w nich wysokie pozycje, dzięki m.in. nowoczesnej strukturze teleinformatycznej. Skoro wiemy już, że ta uczelnia warta jest naszego zainteresowania, sprawdźmy, jakie kierunki dokładnie oferuje.

dziewczyna czytająca książkę - Kraków studia

Kraków studia – oferta uczelni

W murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie studiować możesz zarówno kierunki matematyczne i ekonomiczne, jak też humanistyczne i prawne. W ofercie znajdziesz: Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Informatykę. Szukasz studiów podyplomowych? Znajdziesz tu m.in. kierunki dotyczące finansów i prawa (m.in. prawo dla menedżera, finanse samorządowe w praktyce) oraz zarządzania zasobami ludzkimi (coaching, negocjacje i mediacje). Kraków studia? Zapoznaj się z ofertą tej uczelni, kadrą wykładowczą, profilem studentów i absolwentów oraz procesem rekrutacyjnym. Już dziś zacznij świadomie planować swoją edukację.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
ul. Kijowska 14
30-079 Kraków
tel: 12 635 68 00
rekrutacja@wszib.edu.pl
www.wszib.edu.pl