Kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo – zachowaj młodzieńczy wygląd

Kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo – zachowaj młodzieńczy wygląd

18 marca, 2019 Wyłączono przez KB

 

krem w okrągłym pudełku

Na Ceneo znajdziesz rozmaite produkty, które pomogą Twojej skórze zachować młodzieńczy wygląd na długie lata. Warto skorzystać z oferty na kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo, które to odżywią skórę i zadziałają jak najlepszy profesjonalny lifting. Kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo mają około 75 mililitrów, co sprawia, że wystarczają na wiele dni użytkowania. Są wydajne i wystarczy zaledwie odrobina, by znacząco wpłynąć na wygląd swojej twarzy. Kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo zapewnią odpowiedni poziom nawilżenia twarzy, co sprawi, że skóra będzie bardziej miękka i elastyczna.

Kremy do twarzy Elizabeth Arden na Ceneo – kwas hialuronowy, alantoina, panthenol i co jeszcze?

Oprócz kwasu hialuronowego zawiera alantoinę, która jest pochodną mocznika, działa regenerująco na naskórek oraz sprawia, że się on odnawia. Zmniejsza pieczenie podrażnionej skóry jak i łagodzi zaczerwienienia.

Dobroczynna prowitamina B5

Dodatkowo kremy z Ceneo zawierają panthenol, który jest szerzej znany jako prowitamina B5, która ma tę przewagę nad innymi składnikami nawilżającymi, że dociera nawet do warstwy skóry właściwej.