Książka Miasteczko Mamoko – zabawa dla całej rodziny

Książka Miasteczko Mamoko – zabawa dla całej rodziny

21 stycznia, 2019 Wyłączono przez KB

Naszym zadaniem, podczas czytania tej książki, jest wytropienie, co robią bohaterowie „Miasteczka Mamoko” i opowiedzenie historii o ich życiu. Na stronach ukryte są rozmaite przedmioty, a miasteczko ma swoje zakamarki przez które książka Miasteczko Mamoko nigdy się nie znudzi.

Książka Miasteczko Mamoko może być czytana bez końca!

Każde czytanie tej publikacji jest odrębną, całkowicie nową przygodą. Można ją czytać na wiele rozmaitych sposobów, wybierając ulubione postaci, bądź opowiadając losy każdego bohatera – po kolei.
książka miasteczko Mamoko to doskonały sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Niewątpliwie działa na wyobraźnie, nie tylko dziecka ale i rodzica. Jest to okazja do doskonałej zabawy i sposób, by obudzić w sobie na nowo dziecięce pragnienie odkrywania. Mimo że książka Miasteczko Mamoko nie ma w ogóle słów, to jednak zawiera niesamowite pokłady treści. Można przy niej spędzić godziny, w ogóle się nie nudząc. Nie tylko jest zajmująca, ale też zabawna, a momentami nawet pouczająca. Książka zawiera w sobie wszystko, co powinna zawierać publikacja dla dzieci.

fragment książki Miasteczko Mamoko
„Miasteczko Mamoko” kształtuje dziecięcą spostrzegawczość i zachęca go do tego, by być kreatywnym, by tworzyć, a nie tylko być biednym odbiorcą. Uczy doszukiwania się połączeń między zdarzeniami – oprócz widocznego wydarzenia, zmusza do pomyślenia o prawdopodobnej przyczynie i możliwym skutku. To niezwykle cenne nauki płynące z tej publikacji. Zabierz dziecko w podróż po tym magicznym miasteczku!