Kurs maklera giełdowego Kraków – rozwiń swoją karierę

Kurs maklera giełdowego Kraków – rozwiń swoją karierę

29 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Kurs maklera giełdowego w Krakowie to szansa na zdobycie pracy w bardzo ciekawym, prestiżowym i dobrze płatnym zawodzie. Ideą kursu jest pomoc w poszerzeniu wiedzy związanej z funkcjonowaniem giełd oraz rynków finansowych. To także bardzo praktyczne przygotowanie do egzaminu zawodowego na maklera. Oferta jest w pierwszym rzędzie skierowana do studentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Krakowie.

kurs maklera giełdowego da ci specjalistyczną wiedzę z zakresu działania rynków finansowych.Kurs maklera giełdowego w Krakowie – harmonogram zajęć

Program kursu maklera giełdowego w Krakowie obejmuje 90 godzin, które rozkłada się na 30 spotkań trwających 3 godziny. Spotkania zostały skumulowane do jednego semestru, dlatego odbywają się dwa razy w tygodniu. W trakcie szkolenia poruszonych zostanie 7 bloków tematycznych. W ramach pierwszego omówione zostaną historia oraz podstawowe pojęcia związane z funkcjonowaniem współczesnej giełdy.

Szczegółowa tematyka kursu maklerskiego

Podczas dalszych zajęć w ramach kurs maklera giełdowego Kraków zastanowimy się nad problematyką wyznaczania kursów akcji, arytmetyką finansową, analizą i wyceną akcji oraz obligacji, wyceną firm. Zapoznamy się z różnymi modelami strategii inwestycyjnych oraz przepracujemy kilkanaście czynników określających rentowność danej inwestycji i pozwalających prognozować rozwój.