Kurs renowacji mebli w Grema

Kurs renowacji mebli w Grema

20 stycznia, 2020 Wyłączono przez ASt

Antyczne meble na lata

Meble, zwłaszcza drewniane, są często głównym elementem wystroju pomieszczeń. Dzięki nim mieszkanie ma charakter, duszę i swój specyficzny klimat. Czy po zniszczeniu, zestarzeniu się drewna trzeba takie meble od razu wyrzucać? Absolutnie nie! Dzięki kursie renowacji mebli dostępnemu w Centrum Szkoleń Zawodowych Grema bez problemu można zająć się ich odnowieniem, aby odzyskały dawny blask i świetność.

Każdy fan antyków doceni kurs renowacji mebli w Grema!

Zajrzyj na kurs renowacji mebli!

Kurs renowacji mebli w Grema to szkolenie rozpoczynające się od przypomnienia zasad bhp. Szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na bhp przy konstrukcji mebli oraz pracy z drewnem. Każdy kursant pozna rodzaje drewna oraz sposoby obchodzenia się z nimi. Ciekawa okazać może się też część teoretyczna dotycząca historii meblarstwa, starych i nowych technik stosowanych przez konserwatorów, a także poznanie narzędzi stolarskich, z których warto korzystać. Szkolenie to prowadzone jest przez praktyków, których wiedza jest oparta na długoletnim doświadczeniu w zawodzie. Dzięki nim dowiedzieć się można wiele na temat technik barwienia antyków, fornirowania ręcznego – zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego, a także politurowania.

Warto przyjrzeć się temu kursowi, ponieważ jest on organizowany nie tylko dla grup, ale też osób indywidualnych. Każda osoba, która chce podnieść swoje kwalifikacje powinna się czuć zaproszona na kurs renowacji mebli antycznych w Grema.