Ładowarka Philips Sonicare – Jak naładować szczoteczkę soniczną Philips?

Ładowarka Philips Sonicare – Jak naładować szczoteczkę soniczną Philips?

8 czerwca, 2021 Wyłączono przez PiGl

Czy zdarza Ci się dość często, że Twoja szczoteczka soniczna nie jest wystarczająco naładowana? Możliwe, że problem tkwi w sposobie ładowania. Szczoteczkę Sonicare, można ładować na wiele sposobów. Zawsze należy, pamiętać, aby używać do tego oryginalnych ładowarek od Philips Sonicare, w przeciwnym razie możemy narazić naszą szczoteczkę na usterkę. Istnieją, różne urządzenia ładujące, które są kompatybilne z Philips Sonicare. W tym artykule dowiesz sięjak prawidłowo naładować szczoteczkę.

toothbrush 1755255 1280

Ładowanie szczoteczki za pomocą standardowej ładowarki Philip Sonicare

Aby poprawnie naładować szczoteczkę, potrzebna nam jest ładowarka Philips Sonicare należy przede wszystkim podłączyć ładowarkę do prądu. A następnie umieścić szczoteczkę w ładowarce. Po podłączeniu powinniśmy zauważyć migającą kontrolkę, która informuje nas, że szczoteczka się ładuje. Gdy przestanie migać, oznacza to, że bateria została w pełni naładowana. Warto zaznaczyć, że możemy cały czas trzymać szczoteczkę w ładowarce, nie wpłynie to na żywotność jej baterii.

Jak naładować szczoteczkę za pomocą pokrowca podróżnego do ładowania?

Często gdy jesteśmy w trasie zabieramy naszą szczoteczkę ze sobą, aby móc się odświeżyć w każdej chwili. Aby zadbać o baterię, warto skorzystać ze specjalnego futerału do ładowania. Aby prawidłowo naładować w taki sposób szczoteczkę należy umieścić uchwyt szczoteczki w środku futerału. A następnie podłączyć futerał do laptopa lub innego urządzenia za pomocą kabla USB.