Lakiery do paznokci SEMILAC – sposób na trwały manicure

Lakiery do paznokci SEMILAC – sposób na trwały manicure

5 grudnia, 2018 Wyłączono przez KO

W ostatnich latach niezwykle popularny stał się manicure hybrydowy. Dziś to jedna z ulubionych metod zdobienia paznokci. Dlaczego? Charakteryzuje się niezwykłą trwałością, ponieważ efekty utrzymują się nawet do dwóch, trzech tygodni. Wszystko to za sprawą lampy UV oraz specjalnych lakierów do paznokci SEMILAC. Jako jedna z wiodących marek, SEMILAC stworzył linię produktów, cenionych przez kobiety na całym świecie.

Lakiery do paznokci SEMILAC – dlaczego warto?

Białe lakiery do paznokci SEMILACJeśli chcesz się cieszyć trwałym manicure’em, warto postawić na stylizację hybrydową. Lakiery do paznokci SEMILAC są dostępne zarówno w wersji zwykłej, jak i tej przystosowanej do utwardzania w lampie UV. Wszystkie wyróżniają się pod względem intensywności barwy, i to niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na soczyste czerwienie, czy raczej spokojne beże. Produkty te są silnie napigmentowane, dzięki czemu czasem wystarczy nawet jedna warstwa lakieru, by osiągnąć zamierzony efekt. W ofercie marki znajdziesz setki odcieni, a także efektów, takich jak np. brokaty, holo i inne pyłki.

Jak używać lakierów do paznokci SEMILAC?

Bordowe lakiery do paznokci SEMILACDo wykonania stylizacji hybrydowej będziesz potrzebowała lampy UV, bazy i topu, cleanera, wacików bezpyłowych oraz oczywiście lakierów do paznokci SEMILAC. Na początku skróć paznokcie i nadaj im odpowiedni kształt, później odsuń skórki i zmatowij płytkę specjalnym pilnikiem. Na odtłuszczoną płytkę nałóż cienką warstwę bazy, którą następnie utwardź w lampie, a następnie rozprowadź po paznokciu wybrany kolor lakieru. Po utwardzeniu wykończ całość topem, przetrzyj cleanerem i ciesz się wspaniałym manicure’em!

https://www.ceneo.pl/Lakiery_do_paznokci/p:Semilac.htm