Lampka biurkowa i porządek na biurku – czemu to ważne?

Lampka biurkowa i porządek na biurku – czemu to ważne?

2 lipca, 2017 Wyłączono przez MB

Często trudno jest zmobilizować się do nauki. Kiedy stos książek i notatek czeka na naszą uwagę, rozpraszać zaczyna właściwie wszystko. Okazuje się, że w lodówce należy zrobić porządek, okna wymagają umycia, piec czwarty raz musi wyjść na spacer i z jakiegoś powodu ubrania w szafie wymagają posegregowania według koloru. W skrócie – chwytamy się każdej możliwej okazji, żeby opóźnić tzw. zakuwanie. Jest jednak kilka tricków, dzięki którym łatwiej będzie się nam zabrać za naukę i nie chodzi tu wcale o mnemotechniczne metody, ale o to, jak przygotujemy nasze stanowisko pracy, w tym przypadku biurko. Wystarczy zadbać o kilka szczegółów, takich jak np. lampka biurkowa!

Lampka biurkowa i mało rozpraszaczy na stole

Porządek w pokoju to często porządek w głowie! Jeśli usilnie szukamy zajęcia, żeby opóźnić naukę, a na naszym biurku znaleźć można talerz z resztkami śniadania, trzy kubki po kawie, a to wszystko przykryte różnej maści notatkami, wcale nie dziwi fakt, że trudno jest nam się zabrać za naukę. Sprzątanie powinieneś zacząć od zrobienia porządku na biurku. Chociaż część osób potrafi się skupić w rozgardiaszu, na większość działa to jednak jak czynnik sprzyjający rozkojarzeniu. Gdy na stole zostaną tylko niezbędne, estetycznie posegregowane rzeczy, dajemy sobie szansę na dłuższe skupienie. Obok przyda się oczywiście również lampka biurkowa

Lampka biurkowa. Epstryk

Gdzie kupić odpowiednie akcesoria

Segregatory, zeszyty, artykuły do pisania – wiemy, gdzie wyposażyć się w takie akcesoria. Ale gdzie kupić właściwą lampkę, dzięki której, podczas wielogodzinnej nauki nie zniszczymy sobie wzroku? Jakiego producenta wybrać? Przede wszystkim warto wybrać odpowiednią hurtownię elektryczną z szerokim wyborem lampek biurkowych. I właśnie wtedy nieoceniona staje się hurtownia Epstryk. Bliżej z produktami zapoznacie się na stronie internetowej firmy.

 

Epstryk – Hurtownia Elektryczna
Osieczany 480
32-400 Myślenice
tel: 12 345 02 84
e-mail: sklep@epstryk.pl