Lampy kule szklane ozdobą każdego pomieszczenie | blog Kolorowe Kable

28 marca, 2019 Wyłączono przez MG

Każdy kto chodź brał udział w urządzaniu mieszkania wie jak ważne i często trudne jest znalezienie odpowiedniego oświetlenia. To jeden z najważniejszych elementów wystroju przestrzeni. I nie chodzi tu tylko o walor estetyczny ale także o jakość życia i funkcjonowania mieszkańców. Mamy dla Was bardzo praktyczne i stylowe rozwiązanie dla nowoczesnej ale i klasycznie urządzonej przestrzeni.

lampa szklana kula

Dlaczego warto?

Fenomen tego rodzaju oświetlenia polega na oryginalnym designie ale też na dużej powierzchni jaką może oświetlić. Poza swoja funkcjonalnością lampy kule szklane to w ostatnim czasie prawdziwy hit w aranżacji wnętrz wśród architektów i inwestorów. Proste, kuliste kształty pozwalają na wiele ciekawych rozwiązań w zakresie wielkości, materiałów a także stelaży na których są osadzone. Dzięki możliwości modyfikacji szkła w lampie np. na szkło mleczne można zmieniać barwę światła, oraz manipulować jego intensywnością. Warto zainwestować w ten rodzaj oświetlenia, ponieważ nigdy nie wyjdzie z mody i odpowiednio doświetli pomieszczenie.

lampa szklana kula2

Lampy kule szklane doskonałe dla każdego wnętrza

Taki rodzaj oświetlenie sprawdzi się w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Duży wybór różnych modyfikacji lamp kuli szklanych pozwoli nawet najbardziej wymagającym klientom na znalezienie czegoś dla siebie. Oświetlenie za pomocą kuli do świetny sposób na dekoracje mieszkania w stylu nowoczesny jak i industrialnym. Dzięki swojej uniwersalności można śmiało użyć jej do oświetlenia przestrzeni publicznych, biur, urzędów czy stylowych restauracji. Dobrze sprawdzi się też w przestrzeni domowej. W salonie w formie kinkietu, kuchni jako lampa główna na mosiądzowanym grubym prostokątnym trzpieniu. Lampy kule szklane stworzą spokojną i atmosferę w sypialni i pokojach dziecinnych. I tu najlepiej sprawdzą się lampki stołowe z serii White Ball. Polecamy!