Lampy loft – kolorowe kable w roli głównej !

Lampy loft – kolorowe kable w roli głównej !

2 lutego, 2018 Wyłączono przez DB

No i proszę okazuję się , że minimalizm może być wielką ozdobą. Czy to możliwe ? Pewnie to kwestia gustu, ale mnie ostatnio udało się o tym przekonać. Zostałam zaproszona na imprezę do znajomej. Fajna dziewczyna, długo remontowała swoje nowe mieszkanie, chyba trochę chciała się pochwalić efektem końcowym. Jak zwykle trochę się spóźniłam, ale ostatecznie dotarłam. Kiedy weszłam do mieszkania przyznam, że zaniemówiłam. Remont  udał się na 100 %. Co za kolory na ścianach, jakie zmiany w stylu mebli , co za fotel…!!! Jednak moją uwagę najbardziej przykuły lampy loft na kolorowych kablach.

Lampy Loft – doskonały dodatek

Co za rozwiązanie ! Nadawały całej przestrzeni urocze światło, a ich minimalistyczny wygląd dodał klasę całemu wystrojowi pokoju. Kolorowe kable przy zastosowanym kolorze pokoju pełniły funkcję dekoracyjną a na dodatek uzupełnione były dekoracyjną żarówką w stylu vintage. Muszę przyznać, że nie widziałam jeszcze takich lamp, a że zrobiły na mnie takie wrażenie musiałam dopytać znajomą skąd je wzięła i  w ogóle skąd taki pomysł.

 

lampy loft
Okazało się, że trochę jestem na bakier z obecnym designem wnętrz , bo to jest teraz bardzo modne rozwiązanie nie tylko do mieszkań również do restauracji i biur. Są też lampy w kolorowym tekstylnym oplocie a do tego do wyboru inne żarówki dekoracyjne, w tym oszczedne ledowe.. Można wiec samodzielnie zaprojektować swoją lampę. Wow ! coś dla mnie, już wiem że będę następną klientką, która najpierw zaprojektuje a potem zakupi sobie takie lampy.