Lampy loft – postaw na indywidualizm

Lampy loft – postaw na indywidualizm

6 marca, 2017 Wyłączono przez MB

Zastanawiasz się, jak zmienić swoje mieszkanie? Sprawdź oświetlenie dekoracyjne, które oferuje sklep Imin Design. Zaskocz swoich znajomych i spraw, że twój pokój stanie się przytulny i jednocześnie nowoczesny. Zobaczy, jak wykreować nową przestrzeń dzięki takim produktom jak lampy loft.

Lampy loft – indywidualizm!

Imin design opracowało ciekawy pomysł, dzięki któremu każdy produkt zyskuje indywidualny, ciekawy charakter. Tajemnica tkwi w … kolorowych kablach! Dzięki nim możesz dopasować produkt do wystroju pomieszczenia, a nawet stworzyć całą rodzinę oświetlenia dekoracyjnego – w każdej lampie lub żarówce powtarzać się będzie wtedy ten sam motyw kolorystyczny. Co ważne, kabel w oplocie, oprócz tego, że świetnie się prezentuje, jest jeszcze funkcjonalny, niezwykle mocny i trwały. Zastanawiasz się, jaki kolor kabla idealnie sprawdzi się w twojej lampie loft? W kolejnym akapicie dowiesz się, jakie rozwiązanie może pomóc ci w podjęciu decyzji.

Pomarańczowy kabel wykorzystany w lampie loft. Imin Design.

Lampę loft zaprojektuj z … konfiguratorem!

Jeśli wahasz się, jaki kolor najlepiej sprawdzi się w wybranym przez ciebie oświetleniu dekoracyjnym, użyj specjalnie zaprojektowanego konfiguratora. Dostępny jest na stronie internetowej Imin Design. Dzięki niemu sprawdzisz, która wersja kolorystyczna najlepiej trafi w twój gust i przewidzisz, jak wyglądać będzie konkretna lampa loft.

Z lampami loft ożywisz swoje mieszkanie!

Oświetlenie sprawia, że przestrzeń zyskuje niepowtarzalny klimat. Często zapominamy o jego roli i pomijamy je podczas dopierania dodatków do mieszkania. Niesłusznie! Dzięki oświetleniu dekoracyjnemu, takiemu jak lampy loft możesz wykreować przestrzeń, w której poczujesz się komfortowo i domowo. Odwiedź stronę internetową sklepu Imin Design i sprawdź, które z tych ciekawych rozwiązań najlepiej sprawdzi się w twoim salonie, kuchni czy sypialni.

Imin Design
ul. Jeleniogórska 17
30-422 Kraków
881 290 920
imin@imindesign.pl