Lampy Milagro – światło i jego oddziaływanie na człowieka

Lampy Milagro – światło i jego oddziaływanie na człowieka

22 września, 2017 Wyłączono przez KM

Remont. Słowo, na dźwięk którego jednym włos jeży się na głowie podczas, gdy inni czują podekscytowanie. Jednym z jego aspektów jest odpowiednie zaaranżowanie oświetlenia. W tej kwestii bardzo dobrą inwestycją  są lampy Milagro, nie tylko do wnętrz ale i do ogrodu. Ponadto, warto też zaczerpnąć też nieco wiedzy na temat samego światła i jego wpływu na nasze samopoczucie i nie tylko.

lampy milagro kule ogrodowe

Lampy Milagro – oświetlenie domu

Odpowiednie oświetlenie wnętrza naszego domu jest kwestią istotną. Dobranie prawidłowej temperatury światła i wartości strumienia świetlnego mogą w drastyczny sposób wpłynąć na to, jak się czujemy w danym pomieszczeniu. Przykładowo, wyposażenie lampy Milagro w żarówkę o zimnej barwie i dużej wartości strumienia sprawi, że stanie się ona perfekcyjnym oświetleniem miejsca pracy. Takie rozwiązanie sprawi, że staniemy się bardziej skoncentrowani, jednak nie należy tego nadużywać. Z kolei do ogólnego oświetlenia pomieszczenia, na przykład salonu, warto się skierować ku źródłom światła o ciepłej barwie ze względu na ich relaksacyjne oddziaływanie. Stylistyka samej lampy również może być zróżnicowana – od pełnych przepychu żyrandoli po skromne, wpuszczane w ścianę albo sufit punkty świetle LED.

lampy milagro punto 3 LED

Lampy Milagro – oświetlenie ogrodu

Nieco inaczej ma się sprawa z lampami Milagro w ogrodzie. Pełnią tam one funkcję dekoracyjną tak samo jak użytkową. W tym przypadku najczęściej widzi się kule świetlne, lampiony oraz inne, podobne rozwiązania. Oczywiście, możliwe jest jest wykorzystanie niektórych punktów świetlnych tylko i wyłącznie ze względu na efekt estetyczny. Świetny przykład może tu stanowić fantazyjne doświetlenie oczka wodnego lampkami LED imitującymi swoimi obudowami kamienie. Innym zastosowaniem może też być oświetlenie przydomowej ścieżki, bądź chodnika. Tutaj znowu pojawia się kwestia gustu – część osób wybierze minimalizm, a reszta połączenie dekoracji i funkcjonalności.