Łapacz snów mini pudrowy – na spokojny sen Twojego dziecka

Łapacz snów mini pudrowy – na spokojny sen Twojego dziecka

24 maja, 2019 Wyłączono przez SP

Dla poszukujących ciekawych akcesoriów do pokoju dziecięcego mamy propozycję od jednego z naszych ulubionych sklepów – Maylily. Łapacz snów mini pudrowy to ciekawa zawieszka w uroczym kolorze, która będzie pasowała do łóżeczka Twojego dziecka i jego słodkich snów.

Skąd wzięły się łapacze snów i co znaczą?

Takie amulety związane są z kulturą rdzennych Indian w Ameryce Północnej. Były wieszane u wejść siedzib. Przechodzić przez nie miały wszystkie sny, jednak być przepuszczane – tylko te dobre. Złe spływały po chwostach, piórkach i koralikach, by wraz z nadejściem wschodu słońca zostać zniszczone na zawsze. Ten piękny symbol może też być jednym z elementów wyprawki Twojego dziecka. W końcu chcesz dla niego jak najlepszych snów, prawda?

łapacz snów mini pudrowy

Łapacz snów mini pudrowy od Maylily – jak jest zrobiony?

Łapacz snów w formie zawieszki od Maylily został zrobiony ręcznie, częściowo na szydełku, jak większość produktów marki. Nie ma piórek, które mogłyby uczulać dziecko, zbierać kurz, a nawet grozić połknięciem. Imitują je specjalnie ukształtowane chwosty z włóczki. Bawełna, która posłużyła do jego wykonania, pochodzi z upraw organicznych. Taki łapacz można powiesić na łóżeczku albo w samochodzie czy pokoiku dziecka.

Pudrowy łapacz snów od Maylily kupisz na stronie https://maylily.pl/lapacze-snow/736-lapacz-snow-mini-pudrowy.html
Tam też znajdziesz wszelkie informacje na temat aktualnych promocji, opcji dostawy i warunków zamówienia