Laser q-switch – innowacyjna metoda usuwania przebarwień i tatuaży

Laser q-switch – innowacyjna metoda usuwania przebarwień i tatuaży

13 września, 2019 Wyłączono przez MS

Chcesz pozbyć się przebarwień lub piegów? A może pragniesz usunąć niechciany tatuaż? Laser q-switch to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu pozbędziesz się wymienionych problemów i będziesz mógł cieszyć się gładką skórą. Sprawdźcie, czy zabieg jest bezpieczny, a także jak długo utrzymuje się jego efekt! Serdecznie zapraszamy!

Laser q-switch – czy zabieg z jego użyciem jest bolesny?

Zabieg z użycLaser q-switch to innowacyjne urządzenie do usuwania tatuaży lub przebarwieńiem lasera q-switch jest praktycznie bezbolesny. W trakcie jego trwania pacjent może odczuwać jedynie lekkie pieczenie. Aby temu zapobiec stosuje się specjalne żele, strumienie zimnego powietrza czy inne kosmetyki chłodzące. Jest on wykonywany również w znieczuleniu miejscowym, tak aby zapewnić jak największy komfort pacjentowi.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Pierwsze widoczne efekty zabiegu przy użyciu urządzenia, jakim jest laser q-switch widoczne są zazwyczaj po 3-4 zabiegach. Po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo stosować filtry przeciwsłoneczne, a także specjalne preparaty z hydrochinonem. Pozwala to na trwałe usunięcie przebarwień nawet w 80%. W przypadku usuwania tatuażu potrzebna jest seria zabiegów, która powinna być dobrana do typu oraz rozmiaru tatuażu. Po każdym wykonanym zabiegu można zaobserwować ok. 50% rozjaśnienie tatuażu. Jednak, aby trwale się go pozbyć należy wykonać całą zaplanowaną serię.