Ławka w stylu prowansalskim, czyli mebel do jadalni i ogrodu

Ławka w stylu prowansalskim, czyli mebel do jadalni i ogrodu

7 marca, 2019 Wyłączono przez SP

Styl prowansalski nieodłącznie kojarzy się z sielską atmosferą wsi. Nic więc dziwnego, że często będzie wybierany jako dominanta wystroju kuchni, salonów czy innych pomieszczeń, w których skupia się życie rodziny. A gdzie spotykamy się najczęściej? Przy stole. By wszyscy mogli się przy nim zmieścić niezależnie od tego, jak liczna jest rodzina, warto pomyśleć o odpowiednich meblach. Jednym z nich będzie ławka w stylu prowansalskim.

Ławka w stylu prowansalskim – gdzie pasuje?

Taka ławka sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba zmieścić przy jednym stole licznych gości. Będzie więc dobrym wyposażeniem pokoju jadalnego, kuchni, ogrodu zimowego. W lecie sprawdzi się też na tarasie, o ile będzie odpowiednio zabezpieczana przed ewentualnymi opadami deszczu. Ławka w stylu prowansalskim może być też elementem wystroju w tradycyjnej restauracji stylizowanej na wiejską.

ławka w stylu prowansalskim

Jak jest zrobiona ławka od sklepu Meblarnia?

Jak każdy inny mebel spod szyldu Meblarni, ławka w stylu prowansalskim jest robiona na wymiar. Jej siedzisko ma naturalny kolor drewna, z którego zostało wykonane, nogi i podpórki natomiast pomalowano na biało. W zależności od życzeń klientów może jednak być w całości przemalowana na jeden z udostępnionych kolorów. Jej głównym elementem ozdobnym są właśnie rzeźbione nogi.

Ławkę można kupić tutaj: https://meblarnia.com.pl/biala-lawka-w-stylu-prowansalskim