LEGO 10767 – zestaw dla małych konstruktorów

LEGO 10767 – zestaw dla małych konstruktorów

12 czerwca, 2019 Wyłączono przez MS

W trosce o rozwój naszych dzieci, powinniśmy dostarczać im zabawki oraz różne ciekawe zajęcia, które rozwiną ich kreatywność, a także pobudzą wyobraźnię. Właśnie taki jest zestaw LEGO 10767, który został stworzony z myślą o najmłodszych konstruktorach. Dzięki niemu, dzieci już od czwartego roku życia mogą rozwijać zdolności analitycznego myślenia, a przy tym doskonale się bawić! Przekonajcie się sami!

LEGO 10767 – co znajduje się w komplecie?

Dołącz do fantastycznej zabawy z zestawem LEGO 10767

Zestaw LEGO 10767 nawiązuje do znanego i lubianego przez dzieci filmu „Toy Story 4”, dlatego możemy znaleźć w nim między innymi dwie minifigurki ulubionych postaci: Chudego oraz Diuka Kabuma. Zestaw ten służy do odgrywania pokazu kaskaderskiego Diuka, dlatego w komplecie znajdują się: płonąca obręcz, rampa, podstawki startowe, dwa samochody, motocykl oraz wiele innych akcesoriów, dzięki którym możemy odegrać emocjonujące sceny z filmu. Zestaw ten z pewnością przypadnie go gustu małym konstruktorom, a dzięki temu, że jest on prosty w złożeniu, pozwoli im rozwinąć pewność siebie i zmotywuje do dalszej, kreatywnej zabawy.

Gdzie kupić ten i inne zestawy LEGO w atrakcyjnych cenach?

W sklepie Planeta Klocków znajdziecie mnóstwo fantastycznych zestawów LEGO w przystępnych cenach. Wśród dostępnych na stronie produktów, znajduje się między innymi zestaw LEGO 10767, ale również inne zestawy, nawiązujące do znanych filmów. Wszystkie produkty odznaczają się najwyższą jakością! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie!