Zestaw LEGO 43185 – prezent dla każdego dziecka

Zestaw LEGO 43185 – prezent dla każdego dziecka

19 listopada, 2021 Wyłączono przez KL

„Raya i ostatni smok” to kolejny film animowany Disneya, który skradł serca dzieci z całego świata. Dlatego jeśli szukasz prezentu dla swojego dziecka i wiesz, że lubi ten film tak samo jak klocki, warto przyjrzeć się zestawowi LEGO 43185 Łódź Bouna.

Zestaw LEGO 43185 Łódź Bouna — charakterystyki

W zestawie jest aż 247 klocków i jest on dedykowany dzieciom powyżej 6 lat. Zbieranie tego zestawu to będzie wspaniała zabawa nie tylko dla małych, ale tak naprawdę dla całej rodziny! Nawet jeśli nie czujesz się pewnie w składaniu klocków LEGO – to żaden problem! W zestawie znajduje się broszura z instrukcjami, a w aplikacji Instrukcje budowania LEGO znajdziesz cyfrową funkcję Instructions PLUS.

LEGO 43185 zawiera mnóstwo detali i bardzo dobrze odtwarza postacie z najnowszej animacji Disneya. Znajduje się tam łódź Bouna z zabawnymi ozdobami w kształcie krewetek i kolorowym pokładem, a do tego mały dok z targiem i pomniejsza łódź dla słodziaków Ongi. Łódź Bouna ma ok. 13 cm wysokości, 28 cm długości i 8 cm szerokości.

Zabawa się nie skończy na zebraniu zestawu! Później można bawić się z laleczkami Bouna i Sisu w ludzkiej formie oraz trzema figurkami Ongi.

zestaw lego 43185 ma słodkie opakowanie

Dlaczego klocki LEGO to dobry prezent dla każdego dziecka?

Często uważa się, że klocki to zabawki dla chłopców, jednak nic bardziej mylnego! Dzięki wielu różnym zestawom zbieranie klocków LEGO uwielbiają jak chłopcy, tak i dziewczynki.

Zabawa w klocki to sposób na pobudzenie u dziecka kreatywności i pomysłowości, co pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Dodatkowo budowanie z klocków polepsza wyobraźnię przestrzenną, a małe laleczki dołączone do wielu zestawów, nadają się też do zabawy w odgrywanie ról.