LEGO 75290 – zestaw dla fanów Star Wars

LEGO 75290 – zestaw dla fanów Star Wars

28 stycznia, 2022 Wyłączono przez W W

Klocki LEGO już od kilkudziesięciu lat cieszą nie tylko dzieci, ale i również dorosłych. Fakt, że co jakiś czas pojawiają się nowe zestawy z filmów oraz bajek sprawia, że są one bardzo chętnie kupowane. Fanów Star Wars na pewno ucieszy zestaw LEGO 75290, czyli Kantyna Mos Eisley. Co znajduje się w tym zestawie? Serdecznie zapraszamy do lektury!

LEGO 75290 – zestaw klocków Star Wars Kantyna Mos Eisley

Miłośnicy serii Star Wars z pewnością dobrze kojarzą wydarzenia, jakie rozegrały się w Kantynie. Dla osób, którym tym lokal przypadł do gustu polecamy LEGO 75290. W zestawie tym znajdziemy 3187 elementów, które pozwalają na bardzo realistyczne otworzenie Kantyny z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. Dodatkowo do zestawu dołączono aż 21 figurek – postacie takie jak Chewbacca, Obi-Wan Kenobi czy R2-D2 ożywią zestaw i sprawią, że zabawa nim będzie naprawdę niezwykła.

LEGO 75290

Klocki LEGO – zabawa dla każdego

LEGO 75290 to zestaw, który ucieszy przede wszystkim starszych odbiorców, a wszystko z uwagi na to, że jego złożenie wymaga trochę umiejętności, a przede wszystkim czasu. Na szczęście producenci kloców zadbali również o młodszych fanów Star Wars, przez co na rynku dostępne są klocki skierowane również do dzieci. Gwarantujemy, że niezależnie od wybranego zestawu, zabawa nim będzie niezwykła. Przekonaj się o tym samemu!