LEGO Creator 10268 – zestaw dla małego konstruktora

LEGO Creator 10268 – zestaw dla małego konstruktora

3 kwietnia, 2019 Wyłączono przez MS

Kupując zabawki dla dzieci, powinniśmy przede wszystkim kierować się tym, żeby oprócz walorów estetycznych, potrafiły one czegoś nauczyć. Warto wybierać zabawki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz twórcze myślenie. Propozycją takiej zabawki może być zestaw LEGO Creator 10268, który nie tylko zapewni Twojemu dziecku zabawę na długie godziny, ale pozwoli mu również poznać źródła energii odnawialnej. Sprawdźcie sami!

LEGO Creator 10268 – czym się charakteryzuje?

LEGO Creator 10268 to zestaw, który z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku

LEGO Creator 10268 to zestaw, który umożliwia zbudowanie zmechanizowanej turbiny wiatrowej Vestas. W zestawie tym, oprócz elementów do skonstruowania turbiny znajdują się także trzy minifigurki: dwóch serwisantów w kaskach oraz figurka kobiety, furgonetka serwisowa, figurka psa oraz wiele innych akcesoriów, takich jak drzewko świerkowe, które zostało wyprodukowane z ekologicznego plastiku. Produkt ten został wykonany z największą dbałością, nawet o małe detale, dlatego prezentuje się bardzo realistycznie. Zestaw ten pozwoli dziecku rozwinąć wyobraźnię oraz zapewni satysfakcjonujące i ambitne wyzwanie konstruktorskie. To fantastyczna propozycja dla dzieci, a szczególnie dla małych miłośników nauk ścisłych.

Gdzie szukać oryginalnych zabawek dla dzieci?

Oryginalne zabawki dla dzieci znajdziesz w sklepie internetowym Planeta Klocków. Na stronie znajdziesz zestawy, takie jak LEGO Creator 10268 w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty dostępne na stronie odznaczają się wysoką jakością wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!