Lego Mindstorms NXT – doskonałe zestawy edukacyjne

Lego Mindstorms NXT – doskonałe zestawy edukacyjne

6 grudnia, 2019 Wyłączono przez RG

Jeśli jesteś nauczycielem informatyki, który pragnie zwiększyć atrakcyjność prowadzonych przez siebie zajęć to sprawdź koniecznie zestawy edukacyjne Lego Mindstorms NXT. Składanie oraz programowanie robotów z pewnością zainspiruje młodych inżynierów do tworzenia unikalnych konstrukcji.

Lego Mindstorms NXT – spraw radość swoim uczniom

CityCamp Mindstorms NXT to 12 pełnych lekcji robotyki, które są przygotowane w kompleksowy sposób. Składają się na nie między innymi: szczegółowe wprowadzenie do lekcji, instrukcja budowy robota Lego Mindstorms NXT. Znajdziesz w nim również informacje jak krok po kroku zaprogramować robota, a także mini gry i inne dodatki. Warto dodać, że cały plan lekcji jest także dostępny w przystępnej formie w wersji do wydrukowania. Nauczyciele mają także dostęp do podręczników.

Oryginalne konstrukcje dla małych inżynierów

Ciekawostką jest, że Lego Mindstorms NXT to wiele ciekawych zestawów. Spośród nich wymienić można między innymi: motocykl, dystrybutor, panele słoneczne, śmigłowiec, żuraw portowy, wózek widłowy, podnośnik i wiele innych. W większości są to sterowane pilotami modele mobilne, które pracują podobnie jak znane z placów budowy pojazdy i urządzenia. Sprawdź koniecznie i przekonaj się jak fantastyczne są te zestawy.

 

Lego Mindstorms NXT