Lego Star Wars 75276 – zestaw kolekcjonera

Lego Star Wars 75276 – zestaw kolekcjonera

19 czerwca, 2020 Wyłączono przez JJ

Klocki Lego są niezwykle popularne nie tylko wśród dzieci. Wielu dorosłych pasjonatów spędza całe dnie na poszukiwaniu i składaniu modeli kolekcjonerskich, które zdobią gabloty i są niczym trofea. Jedną z ciekawszych propozycji jest Lego Star Wars 75276. Hełm szturmowca z popularnej serii filmów Gwiezdne Wojny z pewnością zasługuje na szczególną uwagę.

Hełm Szturmowca Lego dla kolekcjonerów

Lego Star Wars 75276 – szczegółowe odwzorowania

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen szybko zauważą, jak dokładnie odwzorowane zostały wszystkie szczegóły. Lego Star Wars 75276 ozdobiony został naklejkami, dzięki którym model wygląda niezwykle autentycznie. Hełm ustawić można na specjalnej podstawce z nazwą. Lego Star Wars 75276 to zestaw składający się z aż 647 elementów! Idealny dla osób lubiących wyzwania i konstruktorów Lego. Zapewni dobrą rozrywkę i umili czas. Dołączona instrukcja krok po kroku przeprowadzi przez cały proces składania klocków.

Hełm Szturmowca Lego seria Star Wars

Hełm szturmowca oraz Lego dla małych i dużych

Oprócz Lego Star Wars 75276 w propozycjach producenta znajdziemy także wiele innych zestawów, które idealnie dopasują się do wieku i umiejętności konstruktora. Seria Lego Star Wars jest oczywiście wyjątkowa, stanowić będzie idealny prezent. Różnorodność modeli pozwoli zbudować niemalże całe Imperium, które jednocześnie stanie się wartościową kolekcją ponadczasowych klocków Lego.