Lego Technic 42111, czyli auto z klocków

Lego Technic 42111, czyli auto z klocków

15 maja, 2020 Wyłączono przez WU

Jeżeli chodzi o zabawki dla małych chłopców, można celować w dwie kategorie tematyczne. Jedną jest oczywiście motoryzacja. Wszelkiej maści pojazdy, samochody i ciężarówki rozpalają wyobraźnię nie tylko małych mężczyzn. Drugim pomysłem wartym rozwagi są klocki lego. Możliwość samodzielnego budowania różnego rodzaju konstrukcji zapala w każdym z nas żyłkę, którą ciężko zagasić nawet w dorosłym życiu. Świetną symbiozą oby pomysłów będzie więc zestaw Lego Technic 42111!

Samochód i klocki Lego w jednym!

Skoro chłopcy lubią zarówno samochody, jak i klocki Lego, to dlaczego by tych pasji nie połączyć w jednej zabawce? Możliwość samodzielnego złożenia zestawu Lego Technic 42111 będzie ogromną frajdą nawet dla tych, którzy nie kojarzą jeszcze popularnej serii filmowej, w oparciu o którą zestaw ten został stworzony. Dom’s Dodge Charger to samochód znany z flimów „Szybcy i wściekli”. Na ekranie za jego kierownicą zasiadał nieustraszony Dominik Toretto, wykonując prawdziwie kaskaderskie popisy. Autko to posiada więc rozwiązania, które pozwolą na naśladowanie zaprezentowanych na ekranie wyczynów.

Lego Technic 42111 dla chłopców małych i dużych

zestaw lego technic 42111Wierna replika samochodu Dodge Charger R/T z lat 70 posiada mnóstwo szczegółów. Zestaw ten składa się aż z 1077 elementów. W efekcie Lego Technic 42111 posiada prawie 40 cm długości, 16 cm szerokości oraz 11 cm wysokości. W skład zestawu wchodzi oczywiście szczegółowa instrukcja, aby każdy domorosły konstruktor poradził sobie ze złożeniem tego wspaniałego samochodu. Będzie to świetny prezent dla chłopca w wieku około 10 lat.