Likwidacja hurtowni – co zrobić z zalegającym towarem?

Likwidacja hurtowni – co zrobić z zalegającym towarem?

3 lipca, 2018 Wyłączono przez IS

Likwidacja hurtowni – co z towarem?

Chcesz szybko zamknąć przedsiębiorstwo albo wykorzystać miejsce w hurtowni na nowy towar i nie wiesz co zrobić z zalegającymi w magazynie rzeczami? Chcesz zrzucić z ramion balast rzeczy, które się nie sprzedają i których sprzedawać już nie chcesz? Wywożenie towarów na organizowane raz na jakiś czas akcje charytatywne wydaje się sporym przedsięwzięciem?

Rozwiązaniem na te wszystkie bolączki jest sprzedaż nadwyżek magazynowych. Od paru lat na rynku funkcjonują profesjonalne firmy zajmujące się sprzedażą nadwyżek magazynowych czy zalegających w hurtowniach towarów, które nie są już danej firmie potrzebne. Gdy Ty jesteś w trakcie procesu likwidacji hurtowni, zliczasz towar, przeprowadzasz remanent, firma zajmująca się odkupowaniem stoków magazynowych, przyjeżdża pod wskazany adres, zabiera towar, a za transakcje płaci gotówką.

 

Likwidacja hurtowni jeansy

Co zrobić z uszkodzonym towarem?

Każdy z nas wie, że likwidacja hurtowni to niemałe wyzwanie – mnóstwo dużych i małych towarów, trzeba przegrupować, dokonać reorganizacji i to najlepiej w jak najkrótszym czasie. Często zdarza się sytuacja w której towar ulega zniszczeniu, uszkodzeniu, zarysowaniu i często taki towar trafia do kosza. Na szczęście większość profesjonalnych firm zajmujących się skupowaniem stoków magazynowych skupuje także towar wadliwy. Taką firmą na pewno jest Odkupimy- bo kto powiedział, że likwidacja hurtowni musi być męcząca, długotrwała i kosztowna?!