Lipoliza iniekcyjna – zadbaj o swoją sylwetkę

Lipoliza iniekcyjna – zadbaj o swoją sylwetkę

13 maja, 2019 Wyłączono przez MS

Marzysz o szczupłej sylwetce i gładkiej skórze? Regularnie ćwiczysz oraz stosujesz dietę i chcesz wzmocnić rezultaty? W takim razie, koniecznie powinieneś sprawdzić zabieg, jakim jest lipoliza iniekcyjna. To świetny sposób na wyszczuplenie sylwetki, a także na dogłębne odżywienie skóry. Sprawdźcie, jakie rezultaty przynosi ten zabieg oraz gdzie go wykonać! Serdecznie zapraszamy!

Lipoliza iniekcyjna – jakie przynosi efekty?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który przynosi fantastyczne efekty - pięknie modeluje sylwetkę i redukuje ilość tkanki tłuszczowej

Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji leczniczych, bezpośrednio w wyznaczone partie ciała. Przynosi on takie efekty jak: poprawę i przyspieszenie metabolizmu komórek skóry, znaczącą poprawę mikrokrążenia, odżywienie skóry, a także stymulowanie produkcji elastyny oraz kolagenu. Zabieg ten zapobiega również powstawaniu szkodliwych wolnych rodników, a także przyspiesza proces regeneracji skóry. Jest to bezpieczna i praktycznie bezbolesna metoda na poprawę wyglądu skóry, a także wyszczuplenie ciała. Zabieg ten trwa około 20-40 minut i szybko przynosi widoczne rezultaty, które utrzymują się przez bardzo długi czas. Stanowi on świetne rozwiązanie dla osób z wagą w normie lub z lekką nadwagą, które chcą poprawić wygląd swojej skóry i wymodelować sylwetkę. To również fantastyczne uzupełnienie diety i regularnych treningów.

Gdzie wykonać ten zabieg?

Zabieg, jakim jest lipoliza iniekcyjna znajdziesz w ofercie Kliniki Ambroziak. Jest on wykonywany przy użyciu innowacyjnego sprzętu, przez doświadczonych i życzliwych lekarzy, dlatego możesz mieć pewność, że terapia będzie skuteczna, a Ty będziesz czuć się komfortowo w trakcie zabiegu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie!