Lniana konfekcja stołowa – styl i elegancja na Twoim stole.

Lniana konfekcja stołowa – styl i elegancja na Twoim stole.

13 sierpnia, 2018 Wyłączono przez DB

Organizując wydarzenia towarzyskie takie jak urodziny, kolacje ze znajomymi, grille, rocznice czy inne musimy zwrócić uwagę na wiele detali, które w całości stworzą idealny wieczór. Organizując spotkanie w domu, mamy wpływ na każdy z elementów, a jednocześnie nieco ułatwione zadanie. Dziś skupmy się na modnej i eleganckiej aranżacji stołu.

Impreza w domu – stylowa domówka

Jeśli planujesz domowe przyjęcie, potocznie zwane domówką, jest kilka rzeczy na które powinnaś zwrócić uwagę. Po pierwsze menu. Zastanów się, które potrawy będą mile przyjęte przez wszystkich gości, nie za skomplikowane, bo przecież nie chcesz stu godzin spędzić w kuchnie. Warto postawić na przystawki, w nieco większej wersji, sałatki i przekąski oraz jedno danie główne. W menu powinny znaleźć się dania mięsne oraz bezmięsne, chyba że Twoi goście to w 100% weganie i wegetarianie – wtedy wiesz co robić. Kolejną sprawą jest zaopatrzenie się w alkohol. Przemyśl,że będzie to wieczór z winem, drinkami a może innymi specjałami, jakie lubisz Ty i Twoi goście.

Lniana konfekcja stołowa – praktyczność i styl

lniana konfekcja stołowa

Okej, chcesz aby przyjęcie było wykwintne i stylowe ale z drugiej strony biały obrus jest nieco za oficjalny. Po drugie kosztował miliony i nie chcesz by był zalany czerwonym winem w kilku miejscach. Doskonale to rozumiemy. Z myślą o osobach, które cenią sobie połączenie klasy z funkcjonalnością przedmiotów, wypróbowaliśmy lnianą konfekcję stołową. I zdecydowanie polecamy. Len to tkanina, która nie dość,że jest dwa razy bardziej trwała niż bawełna, to posiada właściwości, dzięki którym obrusy wytworzone z lnu są  odporne na brud oraz zanieczyszczenia. Prościej mówiąc niech wino wylewa się litrami, obrus się doczyści! Postaw zatem na klasyczną aranżację stołu, z wykorzystaniem lnianych dodatków a Twój stół będzie się prezentował bardzo stylowo. Natomiast lnianę konfekcję wykorzystasz nie raz na swoich domowych imprezach.