Lumene kosmetyki fińskie – pielęgnacja i makijaż zarazem!

Lumene kosmetyki fińskie – pielęgnacja i makijaż zarazem!

28 grudnia, 2018 Wyłączono przez KB

Lumene kosmetyki fińskie to produkty przeznaczone dla wymagających osób, które cenią sobie naturalne składniki w kosmetykach, a jednocześnie doceniają zdobycze nauki, dlatego ważna jest dla nich również technologia wykonywania kosmetyków.

Lumene kosmetyki fińskie do każdego rodzaju cery

Lumene kosmetyki fińskie przeznaczone są zarówno dla kobiet i mężczyzn. Pasują do każdego typu skóry. Lumene posiada specjalne linie produktów, tak by każda cera mogła znaleźć produkt dla siebie. Firma oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne jak i kolorówkę dlatego możesz całą swoją pielęgnacje i makijaż stworzyć w oparciu o kosmetyki fińskie tej marki.

Lumene kosmetyki fińskie podkład
Lumene kosmetyki fińskie korzysta ze składników, które są typowe dla fińskich krajobrazów. W Lumene znajdziemy wyciągi np. z brzozy arktycznej czy też z maliny arktycznej. Często formuły kosmetyków są wzbogacone przez kwasy tłuszczowe i witaminę E. Wykorzystywana jest też najczystsza woda źródlana, którą tak bardzo chwali się Finlandia.
Kosmetyki do makijażu mają dwie funkcje. Oczywiście można się nimi pomalować i stworzyć delikatny, nienachalny makijaż codzienny, ale też pielęgnują skórę. Każdy kosmetyk do makijażu jest też skoncentrowanym serum i działa pielęgnacyjnie. Dzięki Lumene kosmetyki fińskie możesz pielęgnować cerę nawet w pracy, gdy jesteś w pełnym makijażu.
Warto zwrócić uwagę na Lumene w obliczu coraz powszechniejszego trendu powrotu do natury i mody na make up no-makeup. Lumene nie używa parabenów, donorów formaldehydu ani parafiny.