Lusterko samochodowe do obserwacji dzieci – Twój nowy ulubiony gadżet

Lusterko samochodowe do obserwacji dzieci – Twój nowy ulubiony gadżet

9 sierpnia, 2019 Wyłączono przez JP

Liczba gadżetów dla młodych rodziców wciąż wzrasta. Wśród mnóstwa zbędnych dodatków, lusterko samochodowe do obserwacji dzieci okazuje się doskonałym rozwiązaniem dbającym o bezpieczeństwo i komfort malca.

Jak działa lusterko i do czego mi potrzebne?

Ten, kto choć raz wyruszył z podróż ze swoją pociechą wie, jak dużym stresem może się to okazać. W szczególności jeśli tylko jeden rodzic jest dostępny w pojeździe i nie ma co liczyć na wsparcie partnera, który w razie potrzeby mógłby pomóc maluchowi. Nie wspominając już o tym, że ciągłe przekręcanie głowy w stronę malucha nie służy bezpieczeństwu na drodze. Lusterko samochodowe do obserwacji dzieci zamontowane w odpowiednim miejscu kieruje światło do tego przedniego, abyś ty nie musiał nieustannie odwracać się w stronę pociechy. Zdjęcie przedstawia sposób użytkowanie lusterka samochodowego do obserwacji dzieci.

Lusterko samochodowe do obserwacji dzieci – niezbędnik podróżnika

Produkt powstał w zgodzie z wytycznymi bezpieczeństwa. Nietłukące lusterko samochodowe do obserwacji dzieci osadzone w miękkiej ramie nie spowoduje więc szkody dla dziecka, nawet w przypadku kolizji drogowej. W zależności od ustawienia lusterka wstecznego, sam zadecydujesz o kącie nachylenia produktu i tam umieścisz zaczepy chroniące przed przesuwaniem akcesorium. Doskonale sprawdzi się w szczególności na długich trasach, w które zabierasz swoją najdroższą pociechę. Dopasowany do większości zagłówków, będzie Twoim niezbędnikiem i trzecim okiem! Sprawdź sam jak to działa!