Łyżwy K2 – bezpieczna jazda rekreacyjna i sportowa

Łyżwy K2 – bezpieczna jazda rekreacyjna i sportowa

6 maja, 2019 Wyłączono przez JJ

Łyżwy K2 - ponadczasowy designZakup odpowiedniej pary łyżew może okazać się bardzo trudny, zwłaszcza dla osób mało doświadczonych. Często na samym początku naszej przygody z lodowiskiem nie wiemy, co wybrać, żeby jednocześnie czuć się komfortowo i bezpiecznie. Warto wówczas zdecydować się na sprzęt, dzięki któremu nauka stanie się przyjemna i prosta. Jedną z dobrych propozycji są łyżwy K2 – odznaczające się amerykańską jakością i wysokim komfortem użytkowania.

Jak wyglądają i działają łyżwy K2?

Łyżwy K2 to przede wszystkim ciepło i suchość w czasie jazdy. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniających wygodę. Wzmocniony kufer stabilizacyjny zapewnia również maksymalne wsparcie, którego potrzeba, aby stopy wygodnie mieściły się w tych łyżwach, a jednocześnie nie przemieszczały się w bucie. Ciepła wyściółka i materiały hydrofobowe w łyżwach K2 utrzymają stopy ciepłe i suche, a ostrze ze stali nierdzewnej jest niezwykle łatwe w utrzymaniu i niezawodne w czasie jazdy. Dużym autem są także systemy zamknięć, które pozwalają szybko i łatwo dopasować się do Twoich potrzeb.

Łyżwy K2 - bezpieczne i wygdoneNa co zwrócić uwagę w czasie wyboru łyżew?

Wybierając odpowiedni sprzęt należy przede wszystkim dobrać odpowiedni rozmiar. Buty nie może być ani za duży, ani za mały. Na szczęście łyżwy K2 posiadają regulacje, dzięki którym idealnie dopasujemy je do swojej nogi. https://www.ceneo.pl/Lyzwy/p:K2.htm