Makijaż ślubny: trendy 2019

Makijaż ślubny: trendy 2019

13 września, 2019 Wyłączono przez AD

Wesele to doskonała okazja, by pokazać się od jak najlepszej strony. Delikatny makijaż w odcieniach pasteli, a może zachwycająca gra intensywnych kolorów? Kontrast różu i musztardowych żółcieni czy delikatny błękit na górnej powiece uzupełniony bielą w kącikach oczu. No i oczywiście jedno z ważniejszych pytań – czy można swoim makijażem dorównać pannie młodej czy jednak nie ryzykować? Sprawdź, jak przygotować zachwycający makijaż ślubny: poznaj trendy 2019.

Makijaż ślubny trendy 2019 dla Panny Młodej

Przed spotkaniem ze stylistką czy wizażystką koniecznie zapoznaj się z realizacjami, które pojawiły się w tym sezonie na wybiegach. Przede wszystkim zwróć uwagę na:

  • rzęsy i oczy: zwróć uwagę na piękne podkreślenie powiek, najlepiej kolorem lub pastelowm dodatkiem. Długie rzęsy to kluczowy element makijażu na ten rok!
  • naturalny look: nie dodawaj za dużo podkładu, skup się na tym, by podkreślić swoją urodę i przypominać raczej nimfę niż królewnę.
  • rozświetlacz przede wszystkim: lśnij! Nałóż rozświetlacz nie tylko na kości policzkowe. Możesz sprawdzić, jak zaprezentuje się na czole, czubku nosa, łuku brwiowym… Wariacji nigdy dość.
  • odpowiedni dobór szminki: nie musisz pozostać przy delikatnym różu czy klasycznej czerwieni. Eksperymentuj: może Twój kolor to fuksja, śliwka czy czekolada?
  • połączenie różu i pomarańczu, które podbija serca kobiet w tym roku i zdecydowanie wyróżnia się jako makijaż ślubny trendy 2019.

makijaż ślubny trendy 2019 make up

Makijaż dla gości

Ważne, by goście wyglądali dobrze, jednak nie powinni szczególnie się wyróżniać: w końcu ten dzień należy do panny młodej i nie powinno się jej w tym przeszkadzać! Jednak pamiętajcie: makijaż ślubny trendy 2019 to tylko wskazówki. Najważniejsze, byście czuli się dobrze i dobrze bawili!