Makijaż na studniówkę 2020: trendy i inspiracje

Makijaż na studniówkę 2020: trendy i inspiracje

27 stycznia, 2020 Wyłączono przez AD

Wybierasz się na swój wyjątkowy bal maturalny, jedyną taką imprezę w życiu, gdzie będziesz mogła wspólnie z przyjaciółmi ze szkoły wyruszyć w tan? Cudnie. W takim razie już wiesz, że z pewnością przyda Ci się kilka podpowiedzi na to, jak wykonać idealny, świetnie wyglądający  makijaż na studniówkę 2020Zgodny z trendami, zainspirowany celebrytkami; taki, w którym zostaniesz nieoficjalną (a może i oficjalną?) królową balu. Zapraszamy do lektury, zabawa zaczyna się już teraz!

Makijaż na studniówkę 2020: kim się inspirować?

Przyjrzyjmy się najpierw światu. Jakie trendy rządzą na czerwonym dywanie? Kim warto się inspirować, a kto już idzie krok za daleko?

Trudno przyjąć założenie, że coś na studniówce to będzie „za dużo”. Ale spójrzmy chociażby na gwiazdy, które potrafią się odnaleźć w świecie młodych. Taylor Swift i jej rozświetlone oczy doskonale wpisują się w to,  jak wiele dziewczyn chce wyglądać na studniówce. Ciekawe jak sama Taylor wyglądała na swoim promie? Makijaż na studniówkę 2020 na pewno nie miałby przed nią tajemnic!

makijaż na studniówkę 2020

Zainspiruj się… sobą!

Pierwszy poważny bal i krok w dorosłość. Jakie kosmetyki będą Ci niezbędne? Chcesz poeksperymentować z kolorem? Jasna sprawa. Natalie Portman pokazuje, że czerwone usta nie są wcale wyzywające, a dodają za to pewności siebie. Nawet jeśli Twoje marzenie to make up no make up… żaden problem! Makijaż na studniówkę 2020 zapewnia Ci masę swobody w działaniu. Nie bój się wyzwań, ale też nie zmuszaj się do stylu, w którym będziesz się zwyczajnie źle czuła. Nude lips? Podkreślone rzęsy, deliaktne smokey eye? Wystarczy. Już jesteś piękna!