Manicure vinylux – alternatywa dla paznokci hybrydowych

Manicure vinylux – alternatywa dla paznokci hybrydowych

10 października, 2019 Wyłączono przez MS

Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się manicure hybrydowy, dzięki któremu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami przez bardzo długi czas. Niedawno powstała jednak świetna alternatywa dla hybryd, a jest nią manicure vinylux. W dzisiejszym wpisie powiemy Wam na czym on polega, a także jak wypada na tle paznokci wykonanych hybrydą. Serdecznie zapraszamy!

Na czym polega ta metoda?Manicure vinylux to alternatywa dla paznokci hybrydowych, która jest delikatniejsza dla płytki paznokci

Manicure vinylux, inaczej zwany manicurem winylowym jest delikatny dla płytki, a ponadto zawiera składniki, które dodatkowo ją pielęgnują. Do wykonania paznokci tą metodą, nie potrzebujemy specjalnych lamp LED czy UV – wystarczy nam jedynie lakier winylowy, a także specjalny top. Metoda ta jest bardzo prosta i szybka w wykonaniu, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknymi paznokciami już w kilkanaście minut.

Manicure vinylux czy manicure hybrydowy?

Obydwie metody posiadają szereg zalet, jednak występują pomiędzy nimi zauważalne różnice. Przede wszystkim manicure hybrydowy jest nieco trwalszy niż manicure vinylux – pierwszy utrzymuje się na paznokciach około miesiąca, natomiast drugi zazwyczaj około tygodnia. Jeśli więc trwałość jest dla Ciebie kluczowa, to lepszym wyborem będzie hybryda. Jeżeli zależy Ci jednak na tym, aby lakier był delikatny dla płytki, a także był łatwy do usunięcia to powinnaś zdecydować się na lakiery winylowe.