Markiza Duetto Prestige – niech żyje mobilność!

Markiza Duetto Prestige – niech żyje mobilność!

21 marca, 2019 Wyłączono przez KB

Markiza Duetto Prestige to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje markizy, która zacieni dużą przestrzeń. To markiza wolnostojąca. Stworzone one zostały po to, by umilić czas spędzony na świeżym powietrzu i by nie dać się zdradliwemu słońcu. Nawet wiosenne, nieśmiałe promyki słoneczne mogą być zgubne dla naszej skóry, dlatego warto schronić się pod dachem markizy i cieszyć dobrą pogodą.

Markiza Duetto Prestige – ucieknij przed słońcem!

Daje pewność, że promienie słoneczne nas nie dosięgną, gdyż jej powierzchnia jest naprawdę duża, zapewniając relaksujący cień.

Zadbaj o wszystkich gości!

Markiza Duetto Prestige zbudowana została z dwóch zwijanych markiz, które osłaniają swoim cieniem naprawdę dużą powierzchnie. Znajdują zastosowanie np. w ogródkach piwnych, gdy trzeba skutecznie osłonić wszystkich gości restauracji, kawiarni bądź pubu.

markiza reklamowa mobilna
Markiza Duetto Prestige oferowana jest aż w trzech typach. Avangarde doskonale radzi sobie z wiatrem. Jest bardzo stabilna i nie chwieje się na wietrze, dzięki czemu goście mogą poczuć się bezpiecznie. Duetto Classic z kolei nie wymaga mocowania do budynku. Nie każdy może wywierać otwory w ścianach, więc wtedy dobrym wyborem jest właśnie ta markiza, którą z powodzeniem można po prostu postawić.
Duetto Extra wyróżnia się swoim eleganckim wyglądem, który jest wyjątkowo estetyczny.