Markizy reklamowe – czyli użytkowy przykład reklamy

Markizy reklamowe – czyli użytkowy przykład reklamy

12 października, 2017 Wyłączono przez AN

Markizy reklamowe to jeden z przykładów reklamy, która jest bardzo użytkowa. Na co dzień spełnia bowiem swoją rolę ochronną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, tym samym reklamując firmę. To świetny pomysł do każdego ogródka gastronomicznego!

Markizy reklamowe – specyfikacja

Markizy reklamowe duetto prestige

          Markizy reklamowe duetto prestige

Jeżeli cenisz sobie użyteczność w życiu codziennym, powinieneś zainstalować  nad swoim sklepem, ogródkiem restauracyjnym lub innym miejscem markizy reklamowe. Doskonale sprawdzają się jako ochrona przed mocnym słońcem, deszczem czy wiatrem, dlatego klienci chętniej będą przesiadywać w Twoim ogródku, relaksując się na zewnątrz. Markizy reklamowe dzielą się na kilka różnych kategorii:

  • Duetto Prestige, czyli markizy wolnostojące, które doskonale sprawdzą się przy konieczności ochrony większych powierzchni – są to bowiem dwie markizy połączone ze sobą. Otwiera i zamyka się je za pomocą korby. Wśród nich także wyróżnić można kilka różnych modeli.
  • Duetto Classic, są bardzo podobne do Prestige, jednak nie muszą być mocowane do budynku – dlatego sprawdzą się idealnie w każdym ogródku.
  • Roma, czyli markizy bezkasetowe. Dużym plusem jest prostota montażu. Mocowane są najczęściej do dachu budynku. Idealnie wpasują się w nie każde logotypy czy teksty reklamowe.
  • Palermo, czyli pełnokasetowe, które doskonale chronią przed słońcem. Konstrukcyjnie podobne do modelu Roma. Konstrukcja jest stworzona z alluminium wysokiej jakości.
  • i inne, takie jak: Venezia, Havana, Barcelona, Andaluzja, Duetto Extra, Avangarde i California.

Markizy reklamowe w ogródku restauracji

Dlaczego to takie dobre rozwiązanie?

Przedstawiliśmy Wam duży wybór markiz reklamowych. Ale właściwie, dlaczego są takim dobrym rozwiązaniem reklamowym? Po pierwsze, dzięki nim, Wasz lokal jest widoczny z daleka. Markizy czy parasole przed budynkiem rzucają się w oczy, dlatego dobrze nadrukować na nich logotyp firmy lub jakieś hasła reklamowe – będą łatwiej zapamiętane i kojarzone z Waszym interesem. Po drugie, ludzie uwielbiają siedzieć w ogródkach restauracyjnych, zwłaszcza w lecie. Jednak warunki pogodowe w Polsce nie zawsze na to pozwalają – dlatego markizy te idealnie ochronią przed niepożądaną pogodą. Po trzecie: dobrze dobrane kolorystycznie markizy sprawią, że Twoja restauracja czy sklep będzie wyglądać szalenie przytulnie i zachęci do wejścia do środka.

Jeżeli więc cenisz sobie użyteczność – nie wahaj się i zamontuj markizy reklamowe!