Marynarki casual – zadaj szyku na co dzień

Marynarki casual – zadaj szyku na co dzień

29 listopada, 2020 Wyłączono przez ASt

Marynarka, garnitur, koszula męska – te elementy garderoby od dawna zalicza się z góry do mody eleganckiej i oficjalnej. Nie zawsze jednak status marynarek był tak wysoki – kiedyś kojarzone były z zawodami… robotników czy marynarzy! Ubiór roboczy zmienił jednak swój wygląd, a marynarki casual stały się ulubionym strojem mężczyzn, ceniących sobie styl i szyk także na co dzień.

Codzienna elegancja

Pośród codziennych kardiganów i koszulek polo w szafie męskiej powinny znaleźć się przynajmniej dwie marynarki casual. Nawet spokojne spotkanie ze znajomymi będzie dobrą okazją na ich założenie – można zestawiać je z pasującymi spodniami, ale też jeansami. Dzięki swojej uniwersalności marynarka taka sprawdzi się też świetnie na randce czy popołudniowym, sobotnim spacerze.

shamim nakhaei UzQQjq7W7C0 unsplash

Co takiego mają w sobie marynarki casual od New Men?

Świetne egzemplarze marynarek w stylu sportowym i eleganckim znaleźć można w prawdziwie męskim sklepie New Men. Marynarki casual można znaleźć tam w wielu kolorach, wzorach i fasonach. Dzięki temu każdy z panów dobierze coś idealnie do swojego gustu i figury, a eksperci pracujący w sklepie New Men chętnie pomogą dobrać coś odpowiedniego dla niemogących się zdecydować dżentelmenów. Kratka? A może oryginalny kolor? Każdy rodzaj będzie świetny!