Maść nawilżająca do nosa – skuteczne nawilżenie okolic nosa

Maść nawilżająca do nosa – skuteczne nawilżenie okolic nosa

27 marca, 2019 Wyłączono przez MS

Katar u dziecka to prawdziwa zmora, zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Katar sprawia, że maluch jest rozdrażniony i ciągle płacze, a dodatkowo powoduje występowanie otarć i podrażnień w okolicach nosa? W takim przypadku, maść nawilżająca do nosa sprawdzi się idealnie! Zobacz dlaczego warto stosować ten preparat i gdzie można go znaleźć. Serdecznie zapraszamy!

Maść nawilżająca do nosa – dlaczego warto ją stosować?

Maść nawilżająca do nosa skutecznie ochroni okolicę nosa przed ranami i otarciami wywoływanymi przez katar

Maść nawilżająca do nosa to produkt, który ma za zadanie stworzyć ochronną barierę na skórze, która zapobiega powstawaniu otarć i podrażnień w okolicach nosa. Preparat ten skutecznie nawilża skórę, a także wspomaga proces odbudowy mikroflory bakteryjnej. Zawarte w składzie: prebiotyk Biolin P, oliwa z oliwek, a także wyciąg z ogórecznika lekarskiego regenerują skórę i sprawiają, że już po pierwszym dniu stosowania skóra wokół nosa staje się nawilżona i złagodzona. Maść tą można stosować już od pierwszego roku życia dziecka. Jest to również produkt odpowiedni dla osób z wrażliwą lub atopową skórą, ponieważ nie powoduje uczulenia. Wypróbujcie sami!

Gdzie kupić sprawdzone produkty na katar u dziecka?

Sprawdzone produkty na katar u dziecka znajdziesz na stronie internetowej Katarek. W ofercie znajduje się między innymi maść nawilżająca do nosa. Wszystkie artykuły dostępne na stronie odznaczają się wysoką jakością, a także atrakcyjnymi cenami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!