Mercedes za 1% wartości miesięcznie – jak to działa?

Mercedes za 1% wartości miesięcznie – jak to działa?

26 czerwca, 2020 Wyłączono przez DB

Mercedes jest to jedna z tych marek, o której marzy nie tylko wiele mężczyzn ale także i kobiet jest bowiem to synonim elegancji oraz wyrafinowanego smaku. Czym zatem jest tytułowy mercedes za 1% wartości miesięcznie?

Mercedes – jakie są jego zalety

Dlaczego tak kochamy Mercedesy? Być może dlatego, że są doskonałym połączeniem designu, odpowiednio wyposażonego wnętrza a także świetnych parametrów motoryzacyjnych. Dodatkowo tak jak wspomnieliśmy kojarzą się z odpowiednią opozycją oraz elegancję, nie są samochodami wymuszonymi. Jeżeli chcesz kupić nowy samochód i korci Cie właśnie mercedes opcja – mercedes za 1% wartości miesięcznie być może jest właśnie dla Ciebie. Na czym polega?

agreement blur business close up 261621 2

Mercedes za 1% wartości miesięcznie

Mercedes za 1% wartości miesięcznie jest to oferta dla przedsiębiorców i osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą w salonie mercedes-benz Sobiesław Zasada Automotive, które znajdują się w całej Polsce, można skorzystać właśnie z tej oferty, która zakłada nabycie nowego modelu Mercedesa zarówno klasy A,B,C jak i CLA, CLA Shooting Brake, GLA, nowej klasa E (limuzyna) a także GLE 250. Salon oferuje zakup już za 1% ich wartości miesięcznie, z 10% wpłatą własną. Co ciekawe z najkrótszą na rynku umową Lease&Drive – na zaledwie 24 miesiące! Jeżeli interesuje cię takowa oferta, możesz wybrać się osobiście do jednego z wielu salonów Sobiesława Zasady ale możesz także skontaktować się z handlowcami, którzy z pewnością wytłumaczą ci wszelkie niezrozumiałe kwestie tejże oferty a także doradzą odpowiedni model samochodu.