Minifigurki LEGO – przenieś się w świat ulubionych bohaterów!

Minifigurki LEGO – przenieś się w świat ulubionych bohaterów!

11 listopada, 2017 Wyłącz przez admin

Każdy z nas ma swoje ulubione postacie z bajek, filmów, gier czy książek, które darzy sympatią i czasem sentymentem. Dzięki minifigurkom LEGO powrócisz do fantastycznego świata swoich ulubieńców i przeżyjesz razem z nimi niesamowitą przygodę!

Minifigurki LEGO z BatmanemSeria limitowana

Minifigurki LEGO są unikatowym gadżetem, który jest dostępny wyłącznie w edycji limitowanej. Oznacza to, że istnieje tylko ściśle określona pula produktu, która po pewnym czasie zniknie z rynku. Bardzo trudno będzie ją zdobyć po bazowej cenie i w stanie idealnym. W tej szczególnej kolekcji znajdują się bohaterowie najpopularniejszych filmów LEGO, Batman movie, serii Disneya, The Simpsons, mistrzów Europy w piłce nożnej oraz Monsters. Dzięki temu otwiera się przed Tobą niezliczona baza scenariuszy, scen i historii, które możesz stworzyć dzięki minifigurkom LEGO. Za każdym razem możesz przedstawiać nową opowieść oraz wymieniać się z przyjaciółmi. Edycje limitowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o szczegóły i detale. Realistyczność oraz oddanie charakteru postaci jest na mistrzowskim poziomie. Zestaw zawiera figurkę wraz z podstawką, dzięki której możliwe jest wyeksponowanie ulubionej postaci w widocznym miejscu oraz ulotkę kolekcjonerską.

Tajemnicze minifigurki LEGOMinifigurki LEGO z Toy Story

Edycje limitowane chcą pozytywnie zaskakiwać i tak również dzieje się w przypadku minifigurek LEGO. Do momentu otwarcia opakowania nie wiesz jaka postać znajduje się w środku. Tworzy to element tajemniczości oraz ćwiczy naszą cierpliwość. Twój świat tworzony z klocków zyska nowych bohaterów oraz interesujące historie. Mnifigurki LEGO to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych, jak i starszych kolekcjonerów. Z pewnością będą zachwyceni serią limitowaną ulubionych bohaterów w wersji LEGO.