Modelki Kraków – agencja z Małopolski

Modelki Kraków – agencja z Małopolski

10 listopada, 2016 Wyłączono przez MB

Organizacja każdego ważnego wydarzenia wiąże się z podjęciem szeregu równie ważnych decyzji, dotyczących miejsca imprezy i firm usługowych, z których skorzystamy. Planujesz pokaz mody lub sesję zdjęciową? Jeśli tak to sprawdź jedną z agencji, która swoją siedzibę ma w Rzeszowie, ale z powodzeniem działa na terenie całego kraju? Modelki Kraków? Dziś zaprezentujemy wam Papilio.

Modelki Kraków – co wyróżnia agencję Papilio

Wiele agencji oferuje usługi podobne do tych, oferowanych przez Papilio, ale niewiele z nich może poszczycić się tak bogatym doświadczeniem! Najlepszym dowodem tego, że firma prosperuje właściwie, jest ciągle rosnąca liczba zadowolonych klientów. Z sukcesem zaplanowane przedsięwzięcia to nie jedyny atut Papilio. Modelki z tej agencji pracują nie tylko w Krakowie, ale też w Rzeszowie (to tam firma ma swoją siedzibę) oraz na terenie całej Polski, w tym w takich dużych miastach jak Warszawa czy Wrocław. Niezależnie do tego, skąd jesteś, możesz skontaktować się ze specjalistami Papilio i liczyć na to, że Ci pomogą.

Dziewczyny w koszulach w kratę - modelki Kraków. Papilio

Modelki, hostessy, prezenterzy…

Oczywiście oferta Papilio nie ogranicza się jedynie do modelek. Pracują tu również przesympatyczne hostessy i charyzmatyczni prezenterzy. Chcesz skorzystać z usług modelek z Krakowa, ale nie masz własnych wizażystów i stylistów? To żaden problem! Papilio posiada sztab specjalistów, którzy zadbają o każdy szczegół wyglądu modelek!

Organizacja pierwsza klasa!

Co ważne – korzystając z usług Papilio będziesz mógł liczyć na pomoc koordynatora projektu, który czuwać będzie nad każdym etapem realizacji twojego zlecenia. Dzięki temu ryzyko pojawienia się niezapowiedzianych trudności spada do minimum! Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę internetową Papilio!

AGENCJA PAPILIO
Konfederatów Barskich 40C
35-321 Rzeszów
+48 533 935 809
kontakt@papilioagency.com