Morris & Co – ponadczasowe tapety w Twoim domu

Morris & Co – ponadczasowe tapety w Twoim domu

15 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Remontujesz mieszkanie i właśnie stanąłeś przed koniecznością podjęcia decyzji, w jaki sposób wykończyć ściany. Jednokolorowe Cię nudzą, a proste wzory wydają się już takie powszechne. Sprawdź kolekcję tapet Morris & Co i zakochaj się w unikalnych printach inspirowanych pracami legendarnego dziewiętnastowiecznego projektanta Williama Morrisa. Produkty te ożywią wnętrze każdego mieszkania niezależnie od jego wielkości czy dotychczasowej aranżacji. Przekonaj się sam!

Historia marki Morris & Co

Unikalne projekty tapet marki Morris & CoPomysł na tapety Morris & Co zrodził się właściwie sam. Początkowo wykorzystywano oryginalne prace autorstwa Williama Morrisa do ozdobienia ścian wytwornych domów w Wielkiej Brytanii. Wówczas zauważono potencjał tych projektów i stworzono kolekcję, która okazała się hitem na całym świecie. Ludzie oszaleli na punkcie wzorów proponowanych przez markę Morris & Co. I nic dziwnego. Unikalne szablony sprawdzą się właściwie w każdym wnętrzu – zarówno w salonie czy sypialni, jak i w łazience. Przejrzyj paletę modeli i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba. Wykorzystaj go w swoim domu i zachwycaj się nim na co dzień.

William Morris – wielki artysta

Tapety Morris & Co doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniuBrytyjski artysta William Morris jest postrzegany jako prekursor myślenia o przedmiotach codziennego użytku w kategoriach nadawania im pięknych form. To właśnie dzięki jego działalności możemy mówić o czymś takim, jak sztuka użytkowa. Nie dziwi więc fakt, że na bazie jego prac powstała wspaniała kolekcja tapet Morris & Co. Zwykłe projekty zostały zamienione w coś, co zdobi dom na co dzień. Sprawdź, który wzór najlepiej sprawdziłby się w Twoim mieszkaniu.