Moyu mofangjiaoshi mf3rs – nowoczesna kostka Rubika

Moyu mofangjiaoshi mf3rs – nowoczesna kostka Rubika

24 października, 2018 Wyłączono przez DB

Układanie kostki Rubika przywodzi na myśl lata dzieciństwa, kiedy to taka czynność była jedną z rozrywek dla wieku dzieciaków. Jeśli już raz czy dwa udało Ci się prawidłowo ułożyć model kostki był to nie lada wyczyn ! Choć zabawa była świetna, po pewnym czasie stawała się monotonna i po prostu zbyt łatwa. Bo dzieci jak to dzieci, szybko się nudzą i co chwilę szukają nowych zainteresowań i bodźców do odkrywania świata na nowo.

Kostka Rubika a umiejętności

moyu mofangjiaoshi mf3rs

Układanie kostki to dla dziecka zabawa, nie zdaje sobie sprawy jak wiele umiejętności może dzięki niej nabyć. Po pierwsze zwinność i umiejętności ruchowe, kostka doskonale je rozwija. Dzięki tej rozrywce dziecko nabiera również umiejętności analitycznego myślenia, a wielogodzinne próby ułożenia kostki uczą dziecko wytrwałości w dążeniu do celu.

Model moyu mofangjiaoshi mf3rs sposób na nudę

Jak wspominamy wyżej, podstawowy model kostki, szybko się nudzi, gdyż raz ułożony nie dostarcza nam zbyt wielu wyzwań. Na przeciw temu wychodzi sklep Netcube, zajmujący się sprzedażą kostek logicznych dla speedcuberów. Model moyu mofangjiaoshi mf3rs charakteryzuje  lepsze ścinanie zakrętów, przyjemny feeling i gładkość poruszania. Jest to model typu trójka, którego używają uczestnicy na zawodach ! Moyu to to następca świetnej i powszechnie znanej w branży MF3. Chcesz wypróbować swoje umiejętności? W sklepie NetCube znajdziesz mnóstwo modeli kostek, w ciekawej kolorystyce.