Mydło sosnowe Natura Siberica – skuteczny sposób na oczyszczanie

Mydło sosnowe Natura Siberica – skuteczny sposób na oczyszczanie

5 marca, 2019 Wyłączono przez KB

Mydło sosnowe Natura Siberica w subtelny, delikatny, a zarazem skuteczny sposób oczyści Twoją skórę i spowoduje, że skóra zostanie oczyszczona i delikatnie wypielęgnowana. Skóra, oprócz tego, że zostanie oczyszczona, zostanie również dopieszczona składniami odżywczymi, a także zostaną dostarczone niezbędne witaminy oraz minerały.

Mydło sosnowe Natura Siberica – co ma w składzie?

Mydło sosnowe Natura Siberica to mydło cedrowe, które w swoim bogatym składzie posiada m. in. oleje organiczne, dzikie zioła i rośliny rosnące na Syberii i Dalekim Wschodzie. Dodatkowo skład został wzbogacony również o wosk pszczeli, który ma właściwości pielęgnujące jak również posiada w swoim składzie żywicę z Dahurskiej sosny, co sprawia, że mydło nosi taką nazwę.

Dobrodziejstwo olejku cedrowego

Mydło Sosonowe Natura Siberica ma w swoim składzie wiele składników aktywnych czyli takich, które aktywnie działają na powierzchni jak i pod powierzchnią skóry. Jednym z takich składników jest olejek cedrowy, który jest powszechnie znany ze swoich leczniczych właściwości. Medycyna naturalna stosowana jeszcze przez nasze babcie i prababcie informuje, że olejek cedrowy dobrze radzi sobie z łagodzeniem odparzeń, a także świetnie radzi sobie przy wspomaganiu regeneracji wolno gojących się oparzeń. Warto stosować go tam, gdzie skóra jest naruszona i używanie zwykłego mydła piecze i jest szkodliwe.

las sosnowy