Najlepsze Lego Friends – klocki specjlanie dla dziewczynek

Najlepsze Lego Friends – klocki specjlanie dla dziewczynek

9 kwietnia, 2018 Wyłączono przez AN

Często klocki wydają się zabawką przeznaczoną bardziej dla chłopców niż dla dziewczynek. Zwłaszcza te, z których buduje się samochody, statki, rakiety itp. A co z dziewczynkami? Dla nich polecamy najlepsze Lego Friends!

Wyjątkowe zabawki, które uczą dobrych postaw

Dlaczego najlepsze Lego Friends są tak wyjątkowe? Wszystko dzięki bohaterkom serii. Jest to pięć przyjaciółek – Mia, Olivia, Stephanie, Andrea i Emma – które zamieszkują miasteczko Heartlake. Mimo różnic między nimi (charakterów, wyglądu, itd), dziewczynki wspólnie próbują uczynić świat i swoje miasto lepszymi. Dzięki zabawie zestawami z tej kolekcji Twoje dziecko może uczyć się dobrych postaw moralnych oraz wartości przyjaźni. To więc podwójna wartość.

Poznaj nowy wymiar zabawy z najlepszymi Lego Friends

Najlepsze Lego Friends – gdzie znaleźć i jak wybrać?

Aby mieć pewność, że wybrałeś najlepsze Lego Friends, warto sprawdzić wiele różnych sklepów. A gdzie znajdziesz taki zbiór w jednym miejscu? Oczywiście na Ceneo! Czeka tam wiele różnych kompletów z tej serii, między innymi szpital w Heartlake, Domek na drzewie Mii, Dom Przyjaźni,  Basen, Dom Stephanie i wiele, wiele innych. Na pewno wybierzesz coś doskonałego dla swojej córki (lub syna – niekoniecznie Lego Friends są bowiem tylko dla dziewczynek). Łatwo znajdziesz tu promocje i najbardziej rozsądne ceny. Ponad to – przeczytasz opinie o konkretnym zestawie.

Jeśli nie znałeś tej serii popularnych duńskich klocków, sprawdź koniecznie. Przyjaciółki z magicznego Heartlake nie tylko przeniosą Twoje dziecko w świat magii i zabawy, ale też nauczą je wielu dobrych nawyków.

najlepsze lego friends