Najnowszy Redmi K40 – czego się spodziewać?

Najnowszy Redmi K40 – czego się spodziewać?

1 lipca, 2021 Wyłączono przez D W G

Już niedługo na Polskim rynku pojawi się nowy model smartfona – Redmi K40. To, co wiadomo na temat najnowszego telefonu, to jego flagowy procesor, który wyróżnia się szybkością. Oprócz procesora będzie niezwykle atrakcyjna cena, znajdzie się on w zasięgu ręki każdego.

Marka Xiaomi nie przestaje zaskakiwać

Design Redmi K40 jest znacznie bardziej delikatny od pozostałych modeli Xiaomi. Na tyle telefonu mamy bowiem delikatnie zarysowane linie, nadające smartfonowi pazura, ciekawie wycięty moduł aparatu, a także diodę LED w kształcie błyskawicy. Czyni to smartfona najbardziej elegancką wersją, nie tylko dla gamerów, ale i również pozostałych użytkowników.

redmi k40 zaskakuje

Co wiemy o Redmi K40 przed jego premierą?

Wygląda na to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom marka Redmi nie zaprezentuje modelu K30S Ultra. Zamiast tego już niebawem mamy ujrzeć telefon Redmi K40, który ma być jednym z flagowców chińskiego producenta. Na ten moment wiadomo, że Redmi K40 może być wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 888, który jest jedną z najmocniejszych procesorów na rynku. Taki procesor ma rownież inny model telefonu Xaomi. Z raportu można dowiedzieć się, że telefon otrzyma ładowarkę o mocy 33 W, a także wsparcie dla sieci 5G. Bateria w Redmi K40 nie powinna rozczarować i przewidujemy, że akumulator będzie miał około 5000 mAh. Taka pojemność powinna wystarczyć przeciętnemu użytkownikowi.