Namioty magazynowe – tania alternatywa dla murowanych hal

Namioty magazynowe – tania alternatywa dla murowanych hal

24 stycznia, 2019 Wyłączono przez WU

Namioty magazynowe stanowią bardzo ciekawą i rozsądną alternatywę dla tradycyjnych przestrzeni magazynowych o konstrukcji stalowo-blachowej lub murowanej. To świetne rozwiązanie, gdy w krótkim czasie potrzebne jest nagłe powiększenie dostępnej przestrzeni magazynowej. Sytuacja taka często dotyczy młodych, prężnych i dobrze rozwijających się przedsiębiorstw. W ich przypadku możliwość rezygnacji z czaso- i kosztochłonnej inwestycji na rzecz wysokiej jakości namiotów pozwala utrzymać tempo rozwoju firmy.

Zamiast inwestować środki w budowę kolejnego magazynu, wystarczą namioty magazynowe.Namioty magazynowe – dostosowane do twoich potrzeb

Oferta na namioty magazynowe dedykowana jest przede wszystkim właścicielom zakładów produkcyjnych, magazynów, czy przedsiębiorców działających w sektorze usług, którzy potrzebują sporego zaplecza magazynowego. W ofercie proponujemy rozbudowaną rozmiarówkę namiotów, a jeżeli standardowe rozwiązania okażą się niewystarczające, zawsze można skorzystać z kreatora namiotów, gdzie samodzielnie ustawisz wszystkie wymiary, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Nie tylko do magazynowania

Nasze namioty magazynowe mogą mieć różne opcje w rodzaju konstrukcji oraz poszycia namiotu. Są tworzone w systemie segmentowym, dzięki czemu zwiększenie powierzchni to tylko kwestia dokupienia dodatkowe przęsła. W ścianach bocznych znajdują się natomiast specjalne okna, zapewniające lepsze oświetlenie wewnątrz. Dzięki temu produkt ten może służyć nie tylko do przechowywania, ale także jako przestrzeń pracy.