Napoje bio – siła tkwi w naturze

Napoje bio – siła tkwi w naturze

2 listopada, 2018 Wyłączono przez KO

Jeśli jesteś miłośnikiem zdrowego trybu życia, prócz uprawiania sportu na pewno przestrzegasz też diety. Powinna uwzględniać ona wyłącznie produkty pozbawione sztucznych substancji, np. słodzących czy barwników. Dotyczy to nie tylko żywności, ale także płynów. Co ciekawe, nie jesteś skazany tylko na picie wody. Wypróbuj także napoje bio, dostępne w różnych smakach i pojemnościach!

Napoje bio – do wyboru, do koloru!

Różne rodzaje napojów bioZ każdym rokiem na polskim rynku przybywa coraz więcej i więcej napojów bio. Tak, jak początkowo były to wyłącznie mleka kokosowe czy sojowe, tak teraz możesz wybierać spośród syropów dla dzieci, soków czy wód źródlanych dedykowanym matkom w ciąży czy niemowlakom. Najpopularniejsze wciąż pozostają napoje aloesowe czy mleczka kokosowe. Są dostępne w różnych pojemnościach – od 200 do 400 ml. Inne napoje cieszące się dobrą sławą to soki ekologiczne, dostępne w smakach: brzoskwiniowym, gruszkowym, czy nawet morelowym.

Jak powstają napoje bio?

Jak powstają napoje bio?Większość soków warzywnych i owocowych produkuje się głównie w sezonie, a zatem późną jesienią oraz latem. To ważne, ponieważ w innym wypadku musiałyby być wytwarzane z koncentratów, co od razu pozbawiłoby je ich zdrowych i naturalnych właściwości. W napojach bio znajdują się przede wszystkim produkty pochodzące od polskich rolników ekologicznych. Wyjątkiem są soki cytrynowe czy z innych cytrusów – wówczas owoce muszą już zostać sprowadzone. Przekonaj się sam, jak zdrowe napoje mogą być pyszne!