Niebieskie łóżeczko Sebra – skandynawski styl w pokoju dziecięcym

Niebieskie łóżeczko Sebra – skandynawski styl w pokoju dziecięcym

25 czerwca, 2019 Wyłączono przez AD

Marzy Ci się wyjątkowa ozdoba do pokoju dziecięcego, ale nie masz w nim za wiele miejsca? To całkowicie normalne! Dlatego właśnie design dla najmłodszych idzie w kierunku tworzenia estetycznych i praktycznych przedmiotów użytku codziennego zamiast produkować coraz to nowe dodatki. Niebieskie łóżeczko Sebra to jeden z takich przykładów dobrego designu – opowiemy dziś o nim nieco więcej.

Niebieskie łóżeczko Sebra – kontynuacja słynnej serii

W kręgach ludzi szczególnie zafascynowanych designem produkty marki Sebra już dawno stały się kultowe i niemalże bezkonkurencyjne. Firma ta potrafi trzymać się swojego stylu, jednocześnie urozmaicając produkty i idąc z duchem czasu. Przykładem tego jest właśnie nowe drewniane i niebieskie łóżeczko Sebra Bed. Co naprawdę istotne, materiały użyte do jego wyprodukowania są całkowicie bezpieczne dla maleństwa i jak najbardziej naturalne. Łóżko nie jest wyprodukowane ze sklejki, a z fantastycznego drewnianego materiału (konkretnie – brzozy), który wytrzyma lata i wszelkie wyzwania, które postawi mu dziecko.

niebieskie łóżeczko sebra

Sebra: marka, której warto zaufać

Za projekt nowego Sebra Bed odpowiada Viggo Einfeld. Skąd pomysł? To proste. Niebieskie łóżeczko Sebra nawiązuje do ponadczasowego, niepowtarzalnego łóżeczka „Juno”, niezwykle popularnego w Danii. Jest wykonane ręcznie z zachowaniem wszelkich zasad skandynawskiego stylu. Co istotne, można je wydłużać wraz z wiekiem dziecka, a w wieku niemowlęcym – podnieść materac na odpowiednią wysokość. Oprócz tego łóżko jest wyposażone w specjalną płytę, która zapobiega wkładaniu rączek między szczebelki. Wysokie brzegi z kolei zapewniają bezpieczeństwo starszemu dziecku podczas snu. Takie niebieskie łóżeczko Sebra posłuży dziecku nawet do siódmego roku życia, czyli od narodzin aż do pójścia do szkoły!