Nike Air Force – ikona stylu i komfort na co dzień!

Nike Air Force – ikona stylu i komfort na co dzień!

24 października, 2018 Wyłączono przez BT

Buty Nike Air Force wyposażone są w poduszkę gazową, która stanowi świetną amortyzację zarówno podczas uprawiania sportu jak i codziennych spacerów. Swego czasu były prawdziwą rewolucją. Obecnie są ciągle rozwijane, a najnowsze modele zapewniają nie tylko komfort, ale i przyczepność.

Nike Air Force w wersji białej.

Nike Air Force – bogata historia butów

Premiera tego produktu odbyła się w roku 1982. Projekt został przygotowany z myślą o koszykarzach i miał zrewolucjonizować podejście do obuwia sportowego. Ciągły rozwój Nike Air Force to nowoczesne technologie, które dbają o wygodę użytkownika. Stały się w ten sposób jednym z najciekawszych modeli lifestylowego obuwia tej marki. Miękka poduszka amortyzująca i stabilna podeszwa środkowa sprawiają, że poczujesz się w nich komfortowo. Nike Air Force będzie więc świetnym wyborem na co dzień.

Buty Nike Air Force dopasujesz do każdej stylizacji.

Szeroka oferta produktów

Buty te występują w bardzo wielu wersjach. W sklepach znajdziemy obuwie męskie, damskie, a także dziecięce. Przygotowano również 3 wersje cholewek, różniące się wysokością – High, Mid oraz Low. Ponadto dostępna jest szeroka paleta kolorów i wzorów produktu, a także odmienne stylistyki. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć swoje Nike Air Force. W wyborze z pewnością pomoże porównywarka cen – https://www.ceneo.pl/oferty/nike-air-force. Dzięki niej szybko znajdziesz buty dopasowane do swoich potrzeb.