Nikon D500 – zatrzymaj wspomnienia!

Nikon D500 – zatrzymaj wspomnienia!

13 sierpnia, 2018 Wyłączono przez JP

W ofercie japońskiej marki Nikon model D500 jest jednym z najczęściej wybieranych przez amatorów fotografii. Lekki i stosunkowo prosty w obsłudze, spełni oczekiwania żółtodzioba i da profesjonaliście pole do popisu. Specyfikacja sprzętu pozwala bowiem na rozszerzenie opcji akcesorium – jeśli do ultranowoczesnego modelu dobierzesz lepszy obiektyw, będziesz w stanie wykonywać profesjonalne fotografie.

Dlaczego Nikon?

Funkcjonalne urządzenie to pewność, że Twoje zdjęcia będą odznaczały się nie tylko pięknym, wyjątkowym kadrem, ale przede wszystkim – wyczuciem światła, odpowiednią ostrością obrazu i obfitością w szczegóły. Nikon D500, podobnie jak wcześniejszy model z serii, zachwyca zastosowanym rozwiązaniem AF, które pozwala na najlepszą stabilizację obrazu, bez względu na porę dnia, jasność i inne, niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Aparat pozwala wykonać aż 10 wysokiej jakości klatek na sekundę. Przy jego pomocy nakręcisz również krótki film w 4K!Najlepszy aparat - tylko Nikon D500!

Nikon D500 – wymarzony upominek

Wykonuj ostre zdjęcia, które odznacza duża precyzja i ekspresja. Mechanizm CMOS z DX o rozdzielczości 20,9 pozwoli Ci zapisywać na obrazku niezapomniane chwile z największą dbałością o szczegóły. Wystarczy, że naciśniesz spust migawki, a Nikon D500 sam dostosuje najwłaściwsze parametry, aby Twoje zdjęcia zachwycały jeszcze bardziej! Elegancki, poręczny, czarny aparat to świetny pomysł na prezent dla pasjonata fotografii i osób, które chciałyby sprawdzić się w tym fachu. Intuicyjny i łatwy w obsłudze, z pewnością dotrzyma Ci kroku!