Noclegi – Żywiec zaprasza!

Noclegi – Żywiec zaprasza!

3 czerwca, 2016 Wyłączono przez J O

Planujesz długi  i relaksujący weekend poza miastem? A może marzą Ci się aktywne wakacje w górach? Niezależnie od tego, który rodzaj odpoczynku preferujesz mamy dla Ciebie miejsce, w którym zarówno odstresujesz się po ciężki tygodniu pracy, jak i aktywnie spędzisz dłuższy urlop. Wystarczy zarezerwować noclegi w okolicach miejscowości Żywiec i cieszyć się piękną naturą!

Noclegi – Żywiec, Wisła czy Szczyrk?

Noclegi nad Jeziorem w Żywcu

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim miejscem, w którym mógłbyś miło i aktywnie spędzić swoje wakacje już spieszymy z pomocą. Oczywiście to wszystko zależy od tego jaki rodzaj aktywności lubisz najbardziej. Czy preferujesz całodniowe chodzenie po górach, parki linowe, czy też sporty wodne i boisko do siatkówki plażowej. A gdyby nie rezygnować z niczego i pojechać w miejsce, które zapewni każdą z tych rozrywek? Dokładnie to wszystko znajdziesz w Beskidach nad Jeziorem Żywieckim. Godnym polecenia miejscem jest Hotel Odys, który udostępnił swoim gościom zarówno pokoje jak i domki nad Jeziorem Żywieckim.

Imprezy firmowe, obozy i kolonie…

Noclegi w Żywcu - sporty wodne

Wybierając noclegi w Hotelu Odys w Tresnej niedaleko miasta Żywiec otwieramy sobie szereg możliwości. Jest to bowiem idealne miejsce zarówno na spędzenie wakacji z rodziną ale nie tylko. Hotel ma olbrzymie doświadczenie w organizacji wypoczynku nie tylko dla osób indywidualnych, ale także grup, w tym obozy sportowe, kolonie w górach, wycieczki szkolne survival. Co więcej, bardzo często na terenie hotelu organizowane są imprezy firmowe i integracyjne dla pracowników firm, którzy pragną miło spędzić czas w pięknych Beskidach.

Więcej informacji:

Hotel Odys

ul. Nad Jeziorem 99

34-311 Tresna

+48 33 866 10 76

odys@hotelodys.pl

www.hotelodys.pl