Nowoczesne oświetlenie? A czemu nie!

Nowoczesne oświetlenie? A czemu nie!

15 września, 2015 Wyłączono przez Gosia

Istnieje wiele sposobów na tchnięcie życia w kiepsko zaprojektowane lub zwyczajnie opatrzone wnętrze. Poza tymi kosztownymi, jak malowanie czy zmiana mebli, są też alternatywy, jak na przykład nowoczesne oświetlenie.

Nowoczesne oświetlenie

Oświetlenie oferowane przez sklep imindesign dzieli się na lampy sufitowe, kinkiety, lampy podłogowe, oprawki dekoracyjne, podsufitki, oraz, co być może najciekawsze, żarówki dekoracyjne.

Każda z lamp oferowanych przez imindesign jest wykonywana ręcznie – klient płaci za najwyższej klasy ręczne rzemiosło. Żarówki dekoracyjne to przykład obrazujący nowoczesne oświetlenie.

Nowoczesne oświetlenie od imindesign

Żarówki mają fantazyjne, choć często nawiązujące do tradycji kształty oraz bardzo mocno widoczne żarniki, które nadają żarówkom dekoracyjnym imindesign zahaczający o steampunk styl. Żarówki zależnie od modelu mają zużycie prądu od 26 do 60 watów.

Inny przykład ilustrujący nowoczesne oświetlenie imindesign to lampy loft – czyli tradycyjne żarówki zwisające ze ściany na kolorowym kablu. Tak zaprojektowana lampa jest pięknym wyrazem ascetycznego, a jednocześnie fascynującego designu, który często bardzo ciężko osiągnąć bardziej tradycyjnymi formami.

Po pełną ofertę i szczegóły techniczne zapraszamy na stronę internetową sklepu imindesign.


www.sklep.imindesign.pl – nowoczesne oświetlenie